• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScRozvrhy boli aktualizované
  • Školské kolo Amari romaňi čhib - Naša rómčina

Do fotogalérie bol pridaný nový album Školské kolo Amari romaňi čhib - Naša rómčina.

Dňa 14.3.2024 sa konalo školské kolo súťaže Amari romaňi čhib - Naša Rómčina. Teší nás oznámiť, že tie žiačky, ktoré vyhrali, postupujú na celoštátne kolo. Gratulujeme víťazkám a želáme im veľa úspechov na ďalšej úrovni súťaže!

1. miesto Vlasta Ď.

2. miesto Mária T.

3. miesto Ľubica G.

4. miesto Lucia Č.

• Amari romaňi čhib - Naša rómčina 2024

Aj v tomto školskom roku sme organizátrorom súťaže Amari romaňi čhib - Naša rómčina. Bližšie informácie nájdete na tomto linku: https://kzorn.edupage.org/text/?text=text/text2&subpage=1

"So tut hin pre voďi the pro jilo, oda phen avri tira Romaňa čhibaha."

Čo máš na duši i na srdci, vypovedz svojim Rómskym jazykom.

20. 3. 2023

Elektronické prihlášky na externú formu je možné zasielať od 20.marca do 31.5.2024, okrem uchádzačov v odbore 7518Q Špeciálna pedagogika, pre ktorých sú už prihlášky spustené.

• 17. 1. 2024

Aktualizovali sme modul PRIJÍMACIE SKÚŠKY na školský rok 2024/2025.

• Lyžiarsky výcvikový kurz_PMŠ_7649N_II.ročník
    11. 12. 2023

Informácie k LVK_PMŠ_7649N_II.ročník, nájdete tu.

• Výstava OMAMA: CESTA VON Z GENERAČNEJ CHUDOBY

Do fotogalérie bol pridaný nový album Výstava OMAMA: CESTA VON Z GENERAČNEJ CHUDOBY .

Dňa 29.1.2024 sa žiaci školy zúčastnili dvoch výstav OMAMA: CESTA VON Z GENERAČNEJ CHUDOBY a FENOMÉNY – EXPOZÍCIE – REZY vo Východoslovenskej galérií.

• Naša pani učiteľka získala vyznamenanie od prezidentky SR

• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
  • 10. 1. 2024

INFORMÁCIE K LYŽIARSKÉMU VÝCVIKOVÉMU KURZU NÁJDETE TU

• Amnesty “Maratón písanie listov”

Do fotogalérie bol pridaný nový album Amnesty “Maratón písanie listov”.

Amnesty “Maratón písanie listov” - “bojujeme za ľudské práva”. Študenti slovami v anglickom jazyku bojujú za ľudskú demokraciu , solidaritu a bezpečne prostredie pre každého .

• Vianočné prianie

Vážení zamestnanci, žiaci a priatelia našej školy, prajeme Vám radostné Vianoce a šťastný Nový rok! Ďakujeme za spoluprácu a dôveru. Nech je Váš vianočný čas plný pokoja a rodinnej pohody. Tešíme sa na úspešný rok 2024. 🎄🍾❄️☃

• Mikuláš v spolupráci so ŠZŠ Inžinierska 24

Pestrý študentský život sa na našej škole prejavuje aj spoločnými oslavami Mikuláša v spolupráci so ŠZŠ Inžinierska 24 v Košiciach. Naši študenti sa tejto úlohy zhostili počas pedagogickej praxe a vytvorili pre deti základnej školy mikulášsky zážitok. Mikuláš a jeho pomocníci zato boli odmenení veselým programom v podaní detí základnej školy a malým občerstvením.

• Ponožkový október - Odovzdanie ETP Slovensko

Členovia žiackej školskej rady sa zapojili a zorganizovali na škole zbierku - Ponožkový október. Zbierku odovzdali 06.12.2023 v zariadení ETP Slovensko – Centrum pre udržateľný rozvoj. Odkaz členov žiackej školskej rady - pomôžme ľuďom bez domova prežiť zimu v teple.

• DOD SPARK

• Deň otvorených dverí 2023 🚪

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň otvorených dverí 2023 🚪.

• 6. 12. 2023

Aktualizovali sme modul Projekty

„Svet okolo nás“

Prostredníctvom projektu „Svet okolo nás“ mohli žiaci prvého ročníka (I.A, I.B) 15.11.2023 spoznávať kultúru, geografiu, prírodu aj históriu Tanzánie - jedného z najpriateľskejších a zároveň najkrajších štátov Afriky. Atraktívnou formou kinoprojekcie mali žiaci možnosť spoznať nádhernú divokú prírodu plnú divokých zvierat, pohnutú otrokársku históriu a pestré zvyky pôvodných kmeňov i bežných ľudí v odľahlých kútoch tejto krásnej zeme, kam sa bežne ľudia nedostanú.

Hlavným cieľom tohto projektu bolo spojiť teoretické znalosti žiakov s praktickými skúsenosťami cestovateľov, ktorí kinoprojekciu odprezentovali a prehĺbiť tak záujem o štúdium nielen prírodovedných predmetov, pomocou kreatívnej edukácie.

• Turistický krúžok - Obišovský hrad

Do fotogalérie bol pridaný nový album Turistický krúžok - Obišovský hrad.

• Stužková slávnosť 2023

Do fotogalérie bol pridaný nový album Stužková slávnosť 2023.

strana: